Danie Dnia

W dniu dzisiejszym 16.07.2020

Żurek z ziemniakami

Eskalopka wieprzowa ziemniaki opiekane mizeria

 

 

Zamówienia przyjmujemy od 10:00-15:00

 

Drodzy konsumenci,

wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w związku z panującą obecnie sytuacja proponujemy wszystkie dania z karty z dostawa do Państwa mieszkań. Mając na uwadze troskę o Wasze zdrowie zamykamy do odwołania sale restauracyjna. Zostańcie w domu, cieszcie się czasem spędzanym w rodzinnym gronie a My zadbamy o pyszne jedzenie dla Was. Bo podstawa Naszego działania jest zadowolony klient nawet w tak trudnym okresie jaki jest przed nami wszystkimi.

 

Catering - Staromiejska - Najlepsza restauracja w Skawinie

duza-sala-impreza-staromiejskaRestauracja Staromiejska oferuje profesjonalne usługi cateringowe. Od przeszło ćwierć wieku w branży gastronomicznej. Jesteśmy restauracją kojarzącą się z najwyższą jakością cateringu.

Jeśli interesuje Państwa catering najwyższej jakości – Restauracja Staromiejska w Skawinie jest do waszej dyspozycji. Postaw na dobry catering. Oferujemy przede wszystkim catering na imprezy firmowe, domowe, komunijne, urodzinowe, a także na komunie, rocznice, czy wesele. Nasza restauracja oferuje również catering na Wigilię i Wielkanoc. Do każdej realizacji usług cateringowych podchodzimy indywidualnie. Nie uznajemy kompromisów jakościowych – zawsze używamy najwyższej jakości produktów, dzięki czemu masz pewność, że serwowane przez nas potrawy są smaczne i zdrowe.

Zapewniamy kompleksową usługę, szeroki wybór dać ciepłych i zimnych, oraz menu na indywidualną potrzebę klienta.

Wybierając Restaurację Staromiejska w Skawinie stawiacie Państwo na partnera, dzięki któremu każda impreza będzie udana.

Dowozimy obiady dnia oraz catering

Uległy zmiany ceny potraw w naszym menu. Ceny dań na ulotkach są nieaktualne - prosimy o ich weryfikację przed dokonaniem zamówienia.